Мистецькі колективи Дрогобиччини презентують свою творчість на Луганщині

Мистецькі колективи Дрогобиччини презентують свою творчість на Луганщині


Впродовж 14 – 15 грудня в Сєвєродонецькому обласному музичному училищі ім.С.С.Прокоф’єва та у Рубіжанській міській дитячій школі мистецтв творчі колективи Львівщини виступлять з мистецькою програмою у межах проекту «Український Донбас» Комплексної програми розвитку культури.

Студентські колективи Дрогобицького музичного коледжу імені Василя Барвінського представлятимуть культуру Львівщини та обмінюватимуться творчим досвідом з тутешніми студентами.

«Така ініціатива покликана презентувати та ознайомлювати з оркестровим мистецтвом та мистецтвом співу. Діти з захопленням відкривають для себе традиції музичного мистецтва Галичини», – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Учасники колективів з Дрогобиччини: (Капела бандуристів – керівник Пришляк О.В., дует бандуристок «Берегиня», оркестр українських народних інструментів – керівник Чумак Ю.В.)

Зокрема колективи візьмуть участь у круглих столах із студентами і викладачами Сєвєродонецького музичного училища. Також відбудеться зустріч з викладачами і студентами предметно-циклових комісій «Оркестрові народні інструменти та «Спів (академічний, естрадний)» і творчий захід, присвячений музичним традиціям «Колядка».

Читайте новину на сайті Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА .

Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings