Концертмейстери

Голова ЦК – Гервазюк Г.А.

Циклова комісія концертмейстерів була створена в 1995 році. Очолювала циклову комісію ст. викладач Л.Стецик. З 2004 року циклову комісію очолює викладач -методист Г.Гервазюк.

Більша частина викладачів в коледжі успішно поєднує педагогічну та концертмейстерську діяльність, що викликане специфікою отриманої освіти: як правило, в дипломах викладачів виконавських відділів визначено кваліфікацію «викладач, концертмейстер».

Працюючи на відділах оркестрових струнних інструментів, оркестрових духових та ударних інструментів, народних інструментів, на відділах хорового диригування та сольного співу, концертмейстери разом з викладачами того чи іншого відділу беруть активну участь у підготовці програм до академічних концертів, перевідних та державних іспитів, а також у концертах-звітах.

Свідченням високого професіоналізму окремих концертмейстерів є нагороди та дипломи в номінації « кращий концертмейстер» за участь в найрізноманітніших конкурсах та фестивалях, відзначення професійної майстерності концертмейстерів у висновках голів державних кваліфікаційних комісій.

Понад 45 років успішно працюють в коледжі концертмейстери, такі як: Б.Жукевич ( відділ оркестрових духових та ударних інструментів), яка є постійною учасницею конкурсів та музичних фестивалів виконавців на духових та ударних інструментів; Л.Лещенко (відділ оркестрових струнних інструментів); Н.Слободян (відділ оркестрових струнних інструментів, народних інструментів). Високою піаністичною майстерністю концертмейстера Г.Гервазюк захоплювались слухачі Великобританії, Польщі, Німеччини.

Вишуканий піанізм, багатство музичних образів, тонке відчуття ансамблю – ці риси характеризують гру концертмейстера Л.Хоменко. Її професіоналізм, виконавська майстерність завжди є прикладом для наслідування молодими концертмейстерами.

Яскрава гра, ансамблева майстерність, вміння підтримати студента характеризують роботу більшості концертмейстерів музичного коледжу, про що свідчать успішні виступи студентів на державних іспитах. За позитивними відгуками голів циклових комісій, поданням голів державних кваліфікаційних комісій та активною участю у культурно-мистецьких заходах, які проводяться як в коледжі, так і на обласному рівнях, можна виокремити наступні прізвища викладачів-концертмейстерів, які найбільш фахово репрезентують свою майстерність на окремих відділах коледжу:

відділ оркестрових струнних інструментів – Л.Хоменко, Г.Гервазюк, О.Штурко, М.Бучковська, О.Корчинський, Д.Павлик, Л.Пагута, О.Терлецька, А.Мішаніна, О.Веселовська, О.Король;

відділ оркестрових духових та ударних інструментів: Л.Садова, О.Денис, Р.Бурда, О.Мазур, Р.Бут, У.Німченко, О.Дмитрієва, Б.Жукевич;

відділ хорового диригування: І.Пінчук, Т.Ляш, Н.Рудавська, О.Томашук, А.Гончарова, Н.Кльосова, Л.Пиц, О.Кривозірка, С.Грабовська, О.Головчак;

відділ народних інструментів: Л.Панкевич, І.Бартків, В.Салій, Т.Фойдер, Л.Чайківська, С.Далека;

відділ сольного співу: О.Фатільнікова, Н.Коберинко, В.Бура, Ю.Гошко;

Концертмейстери постійно працюють над вдосконаленням своєї майстерності.

Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings