Острівець миру у морі суєти…

Острівець миру у морі суєти…


Бувають такі подорожі, які приносять не лише багато нових знань та вражень, але і море задоволення. І запевняють цю приємність своєю присутністю діти. Вже стало гарною традицією для студентів дрогобицьких музичного та механіко-технологічного коледжів спільно із своїм капеланом о.Євгеном Макогоном організовувати цікаві поїздки для дітей із особливими потребами. Так 31 жовтня 2018 року наші студенти-волонтери,які є наставниками із «Клубу активного студентства S?RVANT», спільно з молоддю парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці с. Колпець ще раз мали нагоду пережити таку багатогранну мандрівку. Цього разу виxованці дитячого будинку “Рідний дім” с. Корналовичі, напівсироти, діти із опікунських сімей, діти із проблемних та багатодітних сімей побували у монастирі сестер св. Йосифа Обручника у м. Львові. Надзвичайно тепло та гостинно нас зустріли сестри-монахині.
Перебування в обителі виявилося насичено цікавим та змістовним, адже після Божественної Літургії відбулася екскурсія в музеї монастиря, де не тільки дітям, а й дорослим було дуже цікаво слухати сестру Христину. Ми почули про заснування згромадження і самого монастиря. Раділи нагоді діткнутись мощей блаженних мучениць с. Лаврентії та с Олімпії. Після цікавих оповідей та свідчень сестри нас пригостили дуже смачним обідом, а ми дякували сестрам за гостинність, за багато подарунків, і разом з дітьми дружно співали їм «Многая літа».
Наступною зупинкою нашої подорожі став відпочинковий центр “Дитяча планета”, звідки навіть їхати додому не хотілось. Але, як кажуть у народі: “хорошого – потроxу”. З невимовними враженнями та емоціями ми таки повернулися додому.
Дякуємо щиро діткам, які дали нагоду нам зрозуміти, що є любов – служіння. Нам було дуже приємно провести з ними час і служити їм. Велике спасибі сестрам монастиря за гостинність, дирекції “Дитячої планети” – за сприяння у влаштуванні дозвілля для дітей, а БО «Львівська Освітня Фундація» – за фінансову підтримку нашого проекту!

Василина Івановська,

студентка ДМК ім. В Барвінського

Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings