«Шкільні ліги»

«Шкільні ліги»


4 жовтня на базі Дрогобицького музичного фахового коледжу ім. В.Барвінського відбувся майстер-клас із бадмінтону для вчителів фізичної культури та спорту в межах проєкту «Шкільні ліги». Задум покликаний підвищити зацікавленість школярів заняттями фізкультури та популяризувати фізичну активність серед підростаючого покоління. У спортивному залі навчального закладу професійні тренери, кандидати в майстри спорту з бадмінтону – Ігор М’язик та Василь Терещук, розказали присутнім педагогам правила гри в бадмінтон, її особливості та провели майстер-клас.

Відтак педагоги мали змогу в парі із професіоналами зіграти партію в бадмінтон.

Перед початком тренувань усіх присутніх привітали керівник відділу фізичної культури та спорту ДМР Оксана Сотрихіна, Юрій Чумак, директор музичного коледжу імені Василя Барвінського, кандидат педагогічних наук та Валерій Юдашкін, керівник фізичного виховання музичного коледжу, кандидат в майстри спорту з бадмінтону, екс-чемпіон України.

По завершенні майстер-класу, завдання працівників фізичної культури та спорту донести до своїх вихованців почуте від професійних спортсменів та прищепити учням любов до цього виду спорту.

Зазначимо, в ході реалізації програми «Шкільні ліги» кожен заклад загальної середньої освіти Дрогобицької громади формуватиме збірні шкільні команди з чотирьох видів спорту, які в майбутньому змагатимуться між собою за Кубок Дрогобицької громади.

Ліги проводитимуть в три етапи та відбуватимуться вони із чотирьох видів спорту: баскетболу, волейболу, пляжного волейболу, бадмінтону.

Вік учасників – школярі 6-7 класів та старші.

Підсумковим етапом проєкту стануть фінальні ігри за Кубок ліги Дрогобицької громади на базі нашого навчального закладу, який буде щороку переходити до найсильнішої команди.

Переможці змагань отримають нову спортивну форму для чоловічого та жіночого складу команди, а також спортивний інвентар з конкретного виду спорту.

Викладача фізичного виховання коледжу Ігоря М’язика було нагороджено грамотою відділу фізичної культури та спорту ДМР в номінації «Кращі викладачі фізичного виховання в місті Дрогобич».

На базі нашого навчального закладу бадмінтон пропагується більше 20-ти років, заслугою цього став викладач-методист Валерій Юдашкін, студенти якого виборють призові місця на міжнародних та обласних змаганнях.

Оксана Летнянка,

викладач ДМФК ім.В.Барвінського

Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings