«Там на горі, на Маківці…»

«Там на горі, на Маківці…»


Дуже особливим цього року для нас стало святкування Дня Конституції України. Наші волонтери-наставники із «Клубу активного студентства S?RVANT» вважали, що кращого місця для святкування такого важливого для нації свята, ніж гора Маківка годі й знайти. Саме тому в рамках проекту «Залучення парафіяльної та студентської молоді до волонтерської діяльності та служіння сиротам, дітям у складних життєвих ситуаціях та дітям воїнів АТО» 28 червня студенти Дрогобицького музичного коледжу ім..В. Барвінського на чолі з своїм капеланом о. Євгеном Макогоном організували для дітей дуже цікаву і насичену подорож.

Вочевидь вона була просякнута патріотичними роздумами, зверненням до історії та молитвою. Власне з молитви ми і розпочали свою мандрівку. Вже традиційним місцем літургійної молитви на початку наших подорожей в Карпати стала дуже затишна церковця у селі Гребенів. Тут було відслужено Літургію (дякува?ли всі разом). Наступною цікавинкою стала “Козяча ферма Двох Катерин” у с. Тухля, де нас дуже тепло прийняла господиня п. Катерина та численні бородаті і рогаті мешканці – кози. Наше знайомство з фермою почалось із дегустації козячих сирів. Далі нам показали ферму, розповіли про її створення, провели нам чудовий майстер-клас по приготуванню домашньої бринзи. А на обід був екзотичний куліш з кропивою.

І, звичайно, апогеєм стала гора Маківка і безмаль п’ятикілометрове сходження на її вершину. Це була майже проща. Разом із дітьми волонтери піднялись на верхівку гори та біля меморіалу загиблим військовим легіону УСС сотворили піднесену поминальну молитву за всіх героїв різних часів, які віддали свої життя за волю нашої України.

Час, який ми разом провели в такий особливий день та в такий надзвичайний спосіб, збагатив волонтерів неабияким досвідом. Він був насиченим, цікавим, дуже пізнавальним… І також просто гарно проведеним часом та хорошим відпочинком для всіх учасників подорожі.

Дякуємо щиро діткам, які сприяли нам у здобутті цього безцінного досвіду наставництва. Велике спасибі БО «Львівська Освітня Фундація» за фінансову підтримку нашого проекту!

Андрій Корзун,

студент ДМК ім. В Барвінського

Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings