Творча зустріч з Ігорем Пилатюком: натхнення та нові горизонти для юних скрипалів

28 березня колектив нашого коледжу мав чудову нагоду творчого спілкування з народним артистом України, професором, ректором Львівської Національної музичної академії імені Миколи Лисенка, Ігорем Пилатюком. Ігор Михайлович провів майстер-клас зі студентами відділу оркестрових струнних інструментів Маргаритою Вітенко та Михайлом Рентюком (клас викл. Онуфрик Г.П.). Робота була направлена на усвідомлення ролі виконавських засобів у відтворенні творів віртуозного стилю, а також на розкриття творчого потенціалу виконавців. Методи роботи та контакт з аудиторією викликали велику зацікавленість студентів та викладачів, проведений майстер-клас надихнув до нових творчих пошуків, підкреслюючи, що віртуозність не є самоціллю, а керується змістом твору.

Продовженням зустрічі був концерт студентів класу професора Пилатюка І.М. Цікава програма, яскраве виконання, анотації професора засвідчили високий рівень виконавців і високопрофесійну педагогічну майстерність наставника.

Фортепіанний супровід звучав у виконанні Марії Федини, випускниці ЛНМА ім. М.Лисенка (клас проф. Пилатюк О.Б.), яка вразила слухачів технічною і ансамблевою досконалістю.

Такі творчі зустрічі сприяють професійному зростанню, збагачують творчу уяву студентів, служать стимулом для вдосконалення.

Вдячні та натхненні, чекаємо нових зустрічей!!!

Галина Ших,

викладач ДМФК ім.В.Барвінського

Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings