Велич у простоті

Велич у простоті


Літо – це пора для активного відпочинку, нових знайомств та для незабутніх емоцій. Вже третій рік поспіль зусиллями студентів ДМК ім. В. Барвінського та парафіяльної молоді с. Колпець відбувається християнський табір BLESSING CHALLENGE. Цього року такий табір для дітей-сиріт, дітей у складних життєвих ситуаціях та дітей воїнів АТО волонтери-наставники із «Клубу активного студентства S?RVANT» організували протягом 15-18 липня у мальовничому селі Стрілки поміж карпатських гір. Чотири дні у таборі були насичені науками, квестами, танцями та добрим словом. Девізом, як і минулі роки, слугувала фраза “Не будь скупим на добре слово”. Божественна Літургія, вранішні та вечірні спільні молитви, незвичайна молитва Тезе та щоденні науки дали таборянам можливість не тільки стати ближчим до Бога, а й здружитись між собою. Атмосфера була направду дуже піднесена, добра та дружня. І як доказ цього – ватра з піснями біля вогнища, танці та банси, спортивні змагання та плавання у басейні.

Кожного року наш табір лишає після себе щоразу приємніший присмак і породжує все глибше бажання творити добро людям навколо себе. Ну і, звичайно, нове коло друзів-однодумців, з якими хочеться і далі тримати зв’язок, разом звершуючи величні справи для добра ближнього і на Божу славу. Бо у простоті велич проглядається…

Дуже дякую нашому капелану о. Євгену Макогону, що вже 3 рік поспіль організовує табір. Також велике спасибі братам-семінаристам за допомогу і БО «Львівська Освітня фундація» за фінансову підтримку.

Анастасія Тимощенко,

студентка ДМК ім. В. Барвінського

Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings