Симфонічний оркестр
![](/sites/ddmu.org.ua/files/styles/1230x670/public/groups/sifonichniy-orkestr.jpg?itok=64tvf91-)
Керівник: Сергій Фендак
Симфонічний оркестр Симфонічний оркестр коледжу був створений на початку 60-х років минулого століття і одразу заявив про себе як високопрофесійний колектив. З ним успішно працювали М.Копилевич, С.Кисилевич, М.Михаць, Ю.Бервецький, П.Мартинів. Честю для симфонічного оркестру була співпраця з відомими солістами, такими як Н.Пилатюк, М.Драган, Й.Єрмінь, Н.Мовчан, В.Зубицький. З 2015 року колективом керує Сергій Фендак. Сифонічний оркестр Дрогобицького музичного коледжу ім. В.Барвінського презентує своє мистецтво на концертних сценах Дрогобича, Трускавця, Львова, Івано-Франківська, даруючи шанувальникам високого мистецтва кращі зразки класичної та сучасної музики.