![](/sites/ddmu.org.ua/files/styles/895x680/public/no-image.png?itok=Rd7B8y0_)
Грамоти від міського голови
За активну громадську позицію, волонтерську діяльність та високі здобутки у навчанні двоє студентів ДМК ім. В. Барвінського відзначені поважною нагородою – Грамотою міського голови м. Дрогобича.
За активну громадську позицію, волонтерську діяльність та високі здобутки у навчанні двоє студентів ДМК ім. В. Барвінського відзначені поважною нагородою – Грамотою міського голови м. Дрогобича.