![І знову до Богородиці, у Гошів… І знову до Богородиці, у Гошів…](/sites/ddmu.org.ua/files/styles/895x680/public/news_images/_87.jpg?itok=WgphQqns)
І знову до Богородиці, у Гошів…
![](/sites/ddmu.org.ua/files/styles/compressor/686x442/text_images/b8e663c9091f0c0e81cb937a270a55e8.jpg?itok=6lmzsHq7)
Останнього дня березня в погожу днину вихованці сиротинця у селі Корналовичі спільно зі студентами ДМК ім. В. Барвінського відвідали чудове місце, яке обрала собі сама Богородиця – с. Гошів. Під проводом о. Євгена Макогона – капелана ДМК – діти відвідали чоловічий монастир на Ясній Горі, приступили до Святих Тайн Сповіді та Причастя, мали змогу молитовно просити допомоги в Гошівської Богородиці. Також подорожуючі відвідали жіночий монастир сестер Пресвятої Родини, який знаходиться в цьому ж селі. Там невгамовні та безмежно цікаві діти та їхні наставники,студенти уважно слухали розповідь про історію монаршого згромадження, монастир та монаше життя від сестри Терези. Монахиня з радістю ділилася з нами історією свого покликання. Опісля на всіх чекав смачний обід у Болехові. По дорозі додому ми відвідали курортне містечко Моршин, де попили чистої цілющої водички. Повертались всі втомленими, але надзвичайно щасливими, бо поїздка була багата на щире спілкування з новими друзями, сповнена безмежної радості і позитивних вражень.
Світлана Токар,
студентка ДМК ім. В. Барвінського