![Людської пам`яті мости Людської пам`яті мости](/sites/ddmu.org.ua/files/styles/895x680/public/news_images/fullsize-2-e1511789717180_0.jpg?itok=AJGv-aRE)
Людської пам`яті мости
![](/sites/ddmu.org.ua/files/styles/compressor/346x360/text_images/27aea887051b4edfef34d65aabe82781.jpg?itok=sXMvhqxO)
Чорні дні Голодомору для українського народу є раною, яка не заживає, і крізь роки вони тривожать душу. Не дати пам’яті згаснути, не розчинитися у байдужості молодої генерації – таку мету було поставлено під час проведення вечора-реквієма «Людської пам’яті мости», який відбувся 22 листопада 2017 року в ДМК ім. В. Барвінського (автор проекту – викладач іноземних мов відділу загальноосвітніх та соціально-гуманітарних предметів Ірина Левицька). У віршах, прочитаних студентами І-Б курсу ( Андрій Зозуля, Богдана Федюк, Анастасія Андрусяк, Ірене-Катаріна Озарко, Божена Ковалевич, Анастасія Горемикіна) ожили криваві сторінки стражденної історії. Сумом за синами, «що не стріли весни», прозвучали пісні у виконанні студентів ІІІ курсу Ірини Павлів, Віти Чопик, Мар’яна Подоляка та випускниці Ірини Томків. Ведучими вечора-реквієма стали студенти І-Б курсу Марія Кльоц, Рома Бабій, Дмитро Паламар, Андрій Зозуля, які поєднали поетичне слово та вокальні номери у скорботне полотно.
Наново перечитані сторінки Голодомору дали студентам розуміння того, що їм належить пронести крізь час «сльозу невинно убієнних»!