![На відзначення ювілейної дати Миколи Леонтовича На відзначення ювілейної дати Миколи Леонтовича](/sites/ddmu.org.ua/files/styles/895x680/public/news_images/yI61_agLU9o_0.jpg?itok=rFIUsByL)
На відзначення ювілейної дати Миколи Леонтовича
![](/sites/ddmu.org.ua/files/styles/compressor/604x430/text_images/50181951c7cd5edb4b264d3ca2bd223b.jpg?itok=SwfPd8Kr)
На відзначення ювілейної дати Миколи Леонтовича, 13 грудня 2017 року студенти ІІІ курсу відділу теорії музики Аліна Стеблак, Світлана Токар та Юлія Нечипор підготували і провели мультимедійну презентацію за темою «Щедрик – це Україна, яку знає весь світ!…». Цікаві доповіді супроводжувались вдало підібраним відеорядом світових інтерпретацій геніального «Щедрика», відеоматеріалами життя і трагічної смерті митця. Творчій атмосфері сприяло живе звучання музики М.Леонтовича у виконанні студентів ІІІ курсу відділу народних інструментів Бориславського Августина, Карпінського Мар’яна, Філя Мар’яна, Яворського Михайла, Юрківа Дмитра, Шимбри Андрія (викл.Мартинів І.Л.). Керівник проекту – викладач, голова циклової комісії музичної літератури Соловей Л.М.