![«Попіл Майдану стукає в наші серця» «Попіл Майдану стукає в наші серця»](/sites/ddmu.org.ua/files/styles/895x680/public/news_images/Angeli_Svitla_0.jpg?itok=9fMcguLV)
«Попіл Майдану стукає в наші серця»
![](/sites/ddmu.org.ua/files/styles/compressor/500x333/text_images/0a519aed85cab6538e03a940ded1d3c1.jpg?itok=askRQgi6)
…Спливає у нескінченність час, перегортаються сторінки історії, але події розстріляного Майдану не підлягають забуттю. В холі Дрогобицького музичного коледжу ім.. Василя Барвінського пройшла Хвилина мовчання, присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні. Біля портретів загиблих учасників Майдану були запалені лампадки, покладені квіти. У щемливій тиші рівномірні удари метроному перейшли в народний реквієм «Гей, плине кача по Тисині». Студенти та викладачі вшанували пам’ять тих, хто пішов навіки у майбуття.