![Там ми чудо знайшли Там ми чудо знайшли](/sites/ddmu.org.ua/files/styles/895x680/public/news_images/image001-890x395_0.jpg?itok=Faj91t5T)
Там ми чудо знайшли
![](/sites/ddmu.org.ua/files/styles/compressor/890x395/text_images/ec5065cdea8b74b2238dcccae5790cfe.jpg?itok=REiyCQd3)
Часами виникає у серці глибока туга за чудом… От і шукає людина незвичайні місця, де таке чудо можна було б пережити. Одним із таких особливих місць є Ясна Гора у с. Гошів, де при монастирському храмі оо. Василіян місце прослави знайшла для себе чудотворна ікона Пресвятої Богородиці. Саме коло Неї студенти Дрогобицького музичного коледжу ім. В. Барвінського разом із дітьми-сиротами та дітьми воїнів АТО 18 листопада шукали свого чуда. В часі Божественної Літургії та молебня перед іконою Гошівської Діви Марії учасники поїздки відкрили для себе найбільше зі всіх чуд – бути «вирізьбленим на Божій долоні» (Іс. 49,16).
У монастирі сестер Пресвятої Родини ми слухали розповідь сестри Терези про історію обителі та своє покликання, провели молебень до Христа.
Після відвідин музею Степана Бандери у с. Старий Угринів, що біля Калуша, ми зрозуміли, що ціла наша Україна «вирізьблена на Божій долоні». День дійсно видався чудесним, за що щиро дякуємо Богу, нашим студентам, чемним дітям, капелану о.Євгену і усім добродіям, які долучились до організації прощі. Особливу подяку складаємо БО «Львівська освітня фундація» за матеріальну підтримку.
Марія Винницька,
студентка ІІІ курсу Дрогобицького музичного коледжу ім. В. Барвінського