![Жайвір скликає друзів Жайвір скликає друзів](/sites/ddmu.org.ua/files/styles/895x680/public/news_images/13_28.jpg?itok=_D9p4HpB)
Жайвір скликає друзів
![](/sites/ddmu.org.ua/files/styles/compressor/768x1024/text_images/5209cd5c7b6c143bbebea0f47bde11bb.jpg?itok=KSbRaN9-)
Дитячий хор “Барвінок” школи педагогічної практики при ДМК ім. В.Барвінського успішно виступив на Відкритому хоровому фестивалі “Жайвір скликає друзів” (м.Львів)
Чудова акустика органного залу, знайомство з новим репертуаром та обмін досвідом, спілкування з однолітками, позитивні емоції від вдалого виступу, творча енергетика старого Львова – відчуття, які не передаються словами, вони залишаються у спраглих дитячих думках надовго.
Щиро бажаємо керівнику колективу Лілії Дзиндзюрі, концертмейстеру Юрію Хрипуну і всім “Барвінчатам” не спинятись у своєму творчому поступі.
О.І.Терлецька-Фиштик,
завідувач навчально-виробничої практики ДМК ім. В.Барвінського