Музичний фестиваль «Українська музика в часі і просторі» 2024

Дорогі друзі!

Культура та мистецтво, зокрема музичне, завжди відігравало важливу роль у формуванні національної свідомості.

Сьогодні, як ніколи, актуальною є пропаганда українського музичного мистецтва у всіх його іпостасях. Особливо цінними в цьому контексті є здобутки національної композиторської школи та високий фаховий рівень виконавців, які репрезентують українську музику по цілому світу.

Наш навчальний заклад віддавна є мистецьким центром Прикарпаття, “alma mater” багатьох видатних музикантів, які сприяли і сприяють розвитку української музики в її різноманітності в Україні та далеко за її межами.

З 1995 року музичний заклад з честю носить ім’я визначного українського композитора, піаніста, музичного критика, педагога, диригента, організатора музичного життя Василя Барвінського, твори якого є невід’ємною часткою виконавського репертуару колективу коледжу.

Будучи активним учасником мистецьких подій та пропагуючи українське академічне мистецтво, ДМФК ім. Василя Барвінського спричинився до ідеї організації та проведення музичного фестивалю «Українська музика в часі і просторі», який вже шостий рік поспіль проходитиме у стінах закладу і включатиме проведення науково-практичної конференції «Музична Україніка (композитори України у парадигмі світової музичної культури)», VІ Відкритий Регіональний конкурс юних піаністів, ІV Відкритий регіональний конкурс з музично-теоретичних дисциплін «Барвін’ок», ІІ Відкритий дитячо-юнацький хоровий фестиваль-конкурс «Окрилені піснею», ряд концертів камерної музики, методичних доповідей провідних музикознавців та заключний концерт симфонічної музики.

Тож запрошуємо всіх бажаючих долучитися до участі у цьому музичному дійстві.

З повагою, оргкомітет фестивалю

Всеукраїнська науково-практична конференція «Музична Україніка»

Матеріали І Всеукраїнської науково-практичної конференції «Музична Україніка» Матеріали IІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Музична Україніка»

Матеріали ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Музична Україніка» Матеріали IV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Музична Україніка»

Матеріали V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Музична Україніка»

Положення про VІ Відкритий Регіональний конкурс юних піаністів

Положення ІV Відкритого регіонального конкурсу з музично-теоретичних дисциплін «Барвін’ок»

Положення І Регіонального конкурсу баяністів-акордеоністів ім. Віктора Чумака

Положення Відкритого дитячо-юнацького хорового фестивалю-конкурсу «Окрилені піснею»

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування